Pasirinkite kalbą

Sveiki atvykę į svetainę

Atminties keliu

Rugsėjo 20 dieną 7-8 klasių mokiniams netradicinėje aplinkoje vyko istorijos pamoka — „Atminties keliu“. Pamoka buvo skirta Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai paminėti. Aplankėme žydų masinių žudynių vietą — Pajuostės miške (Panevėžio r.). Mokiniai pamokos metu, sužinojo apie Panevėžio krašte gyvenusius žydus, apie jų tragišką likimą, apie tai koks buvo paskutinis šių Lietuvos piliečių kelias, žydų žūties vietoje padėjo akmenėlius su žydų vardais.

Read more: Atminties keliu

Draugystė prasideda bibliotekoje

 

Nuotr. Pradinukai bibliotekoje

Kaip ir kasmet rugsėjo pirmomis dienomis pirmokėliai ir penktokai aplankė mokyklos biblioteką. Būsimiems bibliotekos skaitytojams pirmokams,buvo paaiškinta, kur jie gali rasti vaikiškos literatūros, kaip išsirinkti knygeles. Vaikai apžiūrėjo bibliotekos ir skaityklos patalpas, pavartė enciklopedijas, knygas. Buvo supažindinti su knygų išdavimo ir grąžinimo tvarka, taisyklėmis. Skaitykloje,  bibliotekininkė skaitė vaikams V. Nemunėlio knygelę Meškiukas Rudnosiukas. Pirmokai pasižadėjo gražiai elgtis su knygelėmis, jas saugoti, neplėšyti. Kiekvienam pirmokui buvo įteiktas skirtukas knygai, o pabaigai kiekvienas savarankiškai išsirinko sau patinkamų knygelių.                                                                                                                  

O 5 klasės mokiniai  bibliotekoje susipažino su  knygomis, skirtomis vyresniems mokiniams, sužinojo kur ieškoti užsienio rašytojų knygelių, kur randasi lietuvių rašytojų kūriniai. Dar kartą susipažino su  žodynais, enciklopedijomis  ir informacijos paieška iš žodynų.

Read more: Draugystė prasideda bibliotekoje

Sveikinimas mokslo metų pradžiai

Joomla templates by a4joomla