Pasirinkite kalbą

Mokyklos vizija ir misija

Vizija – Miežiškių pagrindinė mokykla – tai moderni, saugi, savita, demokratiška ugdymo įstaiga, teikianti bendrąjį pagrindinį išsilavinimą:

v  Moderni – šiuolaikiškai įrengta mokykla, kurioje taikomi pažangūs ugdymo metodai

v  Saugi – užtikrinanti saugias ir sveikas ugdymo (si) sąlygas, telkianti bendruomenę žalingų įpročių prevencijai.

v  Savita – teikianti didelę formaliojo ir neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo paslaugų įvairovę, puoselėjanti senas bei kurianti naujas tradicijas.

v  Demokratiška – atvira naujovėms, teikianti galimybes bendruomenės nariams per savivaldos institucijas įtakoti mokyklos veiklą.

Misija – teikti bendrąjį pagrindinį išsilavinimą, ruošti moksleivius savarankiškam gyvenimui, padėti tobulinti savo gebėjimus, didelį dėmesį skiriant moksleivių asmeniniams pažinimo poreikiams ir lygių galimybių sudarymui.